«Який тренер собі ворог?»: Вацко відповів, чи має Ярмоленко зіграти на ЧС-2026, порівнявши його з Модрічем

Збірна України 4 Липня, 15:36 1039
«Який тренер собі ворог?»: Вацко відповів, чи має Ярмоленко зіграти на ЧС-2026, порівнявши його з Модрічем | 19-27
Віктор Вацко прокоментував можливість Ярмоленка зіграти на Чемпіонаті Світу 2026. Коментатор наполіг на тому, що головним критерієм мають стати насамперед фізичні кондиції гравця.

Відомий коментатор Віктор Вацко на своєму Youtube каналі висловив думку з приводу того, чи має Андрій Ярмоленко опинитися у заявці збірної України на Чемпіонат Світу 2026 в разі потрапляння на турнір української збірної. Журналіст зазначив, що вирішальну роль в цьому питанні має відігравати фізичний стан гравця:

«Я вважаю, що головним критерієм тренерського вибору футболіста у склад команди повинна бути чинна форма цього футболіста. Я вважаю, що на поле повинні виходити не імена, а люди і цей Чемпіонат Європи мене в цьому переконав».

Також Вацко привів приклад Луки Модріча, для якого поточний чемпіонат Європи став уже п'ятим в кар'єрі:

«Зараз Модрічу тому ж скільки – 38, майже 39, але при цьому, президент Федерації Футболу Хорватії, і той же головний тренер Златко Даліч просять його не завершувати кар'єру в збірній. Тому що Модріч на рівні збірної Хорватії, навіть у свої майже 39, в повному порядку. Тому, навіщо відмовлятись від такого футболіста? Те ж саме і Ярмоленка буде стосуватись, якщо він буде в порядку. Який тренер собі ворог відмовлятися від послуг футболіста, який в порядку?», - сказав Вацко.