Леоненко: «Мудрика на місці «Челсі» я б не тільки відпустив на Олімпіаду, а ще й доплатив би»

Збірна України 4 Липня, 20:02 174
Леоненко: «Мудрика на місці «Челсі» я б не тільки відпустив на Олімпіаду, а ще й доплатив би» | 19-27
Колишній форвард київського «Динамо» Віктор Леоненко розповів, що думає про рішення клубів не відпускати деяких своїх гравців до олімпійської збірної України для участі в Олімпіаді-2024.

— Ви ж не забувайте, що «Шахтар» гратиме в групі Ліги чемпіонів, а «Динамо» — проходитиме кваліфікацію. Мабуть, тому їх і не відпустили. Клуби у всьому світі, здебільшого, до Олімпіади ставилися несерйозно, із зірок тільки Мессі посилив Аргентину в 2008-му.

Тому я абсолютно не розумію, чому проводять Суперкубки, коли люди тільки з відпустки виходять. Ці матчі нахрін нікому не потрібні! Треба називати такі матчі не Суперкубок, а Напівкубок.

Я клуби не засуджую. Вони навіть у перші команди з неохотою гравців відпускають, особливо — основних, хоча рівень у всіх в УПЛ приблизно однаковий. А якщо ще травму хтось отримає на Олімпіаді?

Якби в Сабо забрали основних гравців, то він одразу б пішов до президента і сказав, що за результат не відповідає.

— Як ви думаєте, УАФ зробила все можливе, щоб Ротань отримав найсильніших гравців. «Челсі» не відпустив Мудрика, «Бенфіка» — Трубіна, але водночас лісабонці відпустили Отаменді в Аргентину.

— А до чого тут УАФ, що вони зроблять? Це залежить від клубів та їхніх тренерів, які відповідають за результат. Тим більше Трубін добре зіграв на Євро і «Бенфіка» не хоче ним ризикувати.

А ось Мудрика на місці «Челсі», дивлячись як він грає, я б відпустив на Олімпіаду, і ще б доплатив.