З двома новачками та юним талантом з U-19. «Динамо» вирушило на тренувальний збір до Австрії (СПИСОК ГРАВЦІВ)

Динамо Київ 7 Липня, 11:06 7229
З двома новачками та юним талантом з U-19. «Динамо» вирушило на тренувальний збір до Австрії (СПИСОК ГРАВЦІВ)  | 19-27 Фото: ФК Динамо
Рано зранку в неділю, 7 липня, делегація київського «Динамо» вирушила на навчально-тренувальний збір, що проходитиме в Австрії.

«Біло-сині» автобусом дістануться з клубної бази у Віті-Литовській українського-польського кордону, перетнуть його, після чого вилетять з Жешува до Зальцбурга. Цього року команда проводитиме тренувальний збір в австрійському Тиролі.

Деякі динамівські збірники – учасники Євро-2024 приєднаються до команди вже в Австрії. Загалом у тренувальному зборі «Динамо» візьмуть участь 29 виконавців:

  • Воротарі: Бущан, Нещерет, Моргун, Ігнатенко
  • Захисники: Попов, Сирота, Малиш, Себальйос, Дубінчак, Тимчик, Біловар, Дячук, Вівчаренко
  • Півзахисники: Андрієвський, Караваєв, Ярмоленко, Буяльський, Шепелєв, Волошин, Піхальонок, Бражко, Кабаєв, Царенко, Пашко, Діалло, Лонвейк, Шапаренко
  • Нападники: Супряга, Ванат

Зазначимо, що динамівці Максим Брагару, Микола Михайленко та Валентин Рубчинський у період збору будуть задіяні в Олімпійській збірній України, а Вячеслав Суркіс, Тарас Михавко, Назар Балаба, Олексій Гусєв, Андрій Маткевич та Матвій Пономаренко – в юнацькій збірній України U19.

На австрійській землі у динамівців, окрім насиченої тренувальної програми, заплановано проведення ряду контрольних матчів, зокрема проти німецьких «Падерборна» та «Шальке-04», а також данського «Брондбю». Це не остаточний список спарингів «біло-синіх» під час тренувального збору – про суперників та дати матчів буде повідомлено додатково.