​Тоні Кроос опублікував прощальний лист, присвячений завершенню його кар'єри

Світовий футбол 7 Липня, 13:42 145
​Тоні Кроос опублікував прощальний лист, присвячений завершенню його кар'єри | 19-27
Колишній півзахисник «Баварії», мадридського «Реала» та збірної Німеччини Тоні Кроос написав прощальний лист, присвячений завершенню його кар'єри футболіста.
«Ось так ось. Але перш ніж зробити перерву, я хотів би спробувати зрозуміти, що сталося за останні 17 років. Я не хочу прогаяти можливість сказати спасибі всім, хто приймав мене таким, яким я є. Дякую всім моїм фанатам у всьому світі за вашу безумовну підтримку. Дякую всім моїм клубам та тренерам за віру в мене. Дякую товаришам по командам за те, що давали почуватися затребуваним. Дякую моїм друзям за те, що вони завжди були чесні зі мною, незалежно від того, наскільки успішним я став. Дякую моїм агентам, які стали друзями. Дякую моїм батькам за чудову підготовку до здійснення моїх мрій. Дякую моєму братові Феліксу Кроосу за те, що завжди був моїм фанатом номер один. Дякую моїм дітям за те, що вони були моєю найбільшою мотивацією. Немає нічого кращого, ніж бачити, як діти пишаються татом. Дякую моїй прекрасній дружині Джесі ці Кроос за те, що ти є. Ніколи не змінюйся. Без тебе цей успіх був би неможливим. Він наш!

І останнє, але не менш важливе: Дякую Футболу! Ти чудова гра. І… не дякуйте! Кінець», - написав Кроос у своїй соціальній мережі.

Нагадаємо, матч Євро-2024 Іспанія - Німеччина (2:1) став останнім у кар'єрі Крооса. Він провів 754 гри в клубній кар'єрі (73 голи та 166 асистів), завоювавши 33 трофеї. Також Кроос взяв участь у 113 зустрічах у складі збірної Німеччини (17 голів та 21 асист). Чемпіон світу 2014 року.