«Кидав Буяльському поміж ніг». Друг Мілевського заявив, що в Україні «поховали» талант нового Роналду

Динамо Київ 7 Липня, 20:30 647
«Кидав Буяльському поміж ніг». Друг Мілевського заявив, що в Україні «поховали» талант нового Роналду | 19-27
Сергій Третяк, який товаришує з Артемом Мілевським, розповів, що навчався в одній школі з українським Кріштіану Роналду.

«Ніколи в житті в мене не було можливості безпосередньо контактувати з Роналду, бачив його тільки на футбольному полі. Але коли я навчався у футбольному інтернаті, у нас у команді був Віктор Таран, 1993 року народження. Він був схожий стилем гри на Кріша та подавав великі надії. Але, як часто буває в нас у країні, талантів „закопують“. А він справді був другим Роналду і перспективніший за хлопців, які зараз грають у національній збірній, однак його талант „поховали“.

Віктор Таран із Дніпропетровської області, приїхав до нас у київський інтернат у 12 років. Дуже технічний, швидкий був футболіст. Навіть Буяльському між ніг кидав, у центрі грав. Закінчив, бо погано вчився в школі, і коли обирали, кого виганяти — його чи мене з інтернату через неуспішність у школі, то вибрали його. Ось. На цьому кар’єра в принципі й закінчилася. Далі в нього не вийшло. Зараз він живе в Канаді, працює офіціантом у ресторані», — сказав Третяк.