«Проміняв свої понти та висловлювання а-ля «Я не футболіст» на реальний досвід і нереальний професіоналізм». Співаковський поставив Ярмоленка за приклад гравцям збірної України

Збірна України 7 Липня, 21:56 1000
«Проміняв свої понти та висловлювання а-ля «Я не футболіст» на реальний досвід і нереальний професіоналізм». Співаковський поставив Ярмоленка за приклад гравцям збірної України | 19-27
Журналіст «ТаТоТаке» Михайло Співаковський висловився про гру футболістів збірної України на ЄВРО-2024.

– Хто у нас себе продавав? Яремчук? Думаю, він себе продав. Шапаренко. Якщо говорити про два останні матчі. Гру з Румунією навіть не хочеться згадувати. А Судаков та Мудрик, як коштували – не по 60 та 70 млн, а по 35 та 35 млн, так і коштують на трансфермаркті. Щоб досягти результату, цим людям потрібно було вийти із зони комфорту, до якої вони так звикли. Але, зважаючи на все, у них не було такої мети.

Пекарік у свої 37 років грає по 80 хвилин за матч у сезоні за середній європейський клуб і катається на дупі весь ігровий час. Як дитина на водяній гірці. І не може зупинитись. Я вже мовчу про Станчу, Дуду, Куцку та інших професіоналів, про яких ми дізналися вдруге в житті. А за наших не турбуйтесь. Вони усі мільйонери, грають у великих клубах. І ними всіма, за винятком, може Тимчика, цікавляться в Туреччині чи МЛС.

Тож куди їм бiгти? Куди відкриватись? Які зони завершення? Хіба що Ярмоленко бiг із середини поля. Ось він біг, бо вже все бачив і був на місці цієї генерації у 2012 та 2016 роках. Він пхав з позиції людини, яка проміняла свої понти та висловлювання а-ля «Я не футболіст» на реальний досвід і нереальний професіоналізм.