«Оркостанські п***раси. Кон*ені мр*зі»: реакція українських гравців на терористичну атаку росії

Збірна України 8 Липня, 13:04 601
«Оркостанські п***раси. Кон*ені мр*зі»: реакція українських гравців на терористичну атаку росії | 19-27
Сьогодні зранку російська федерація завдала ракетного удару по українським містам – гравці збірної України відреагували на терористичний акт росії.

Сьогодні зранку російські терористи знову масовано атакували ракетами Україну, запустивши понад 40 ракет різних типів.

Внаслідок ракетного удару росіян 8 липня у Києві було зафіксовано влучення у приміщення Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит«, там є постраждалі.

Гравці збірної України відреагували на терористичний акт росії:

Олександр Зінченко: «Національна спеціалізована дитяча лікарня „Охматдит“ у Києві. Провідна і найбільша дитяча лікарня України. Лікарня, що налічує близько 720 ліжок, щорічно лікує близько 20 тис. пацієнтів і виконує близько 10 тис. операцій.

Усі діти в Україні та в усьому світі на це не заслуговують. У мене немає слів. Чистий тероризм», — написав Зінченко.
Георгій Судаков: «Терористи. Пі**ри».
Микола Матвієнко: «Кон**ні мр*зі».
Анатолій Трубін: «У Києві внаслідок обстрілу постраждала дитяча лікарня Охматдит. Діти знаходяться під завалами. Сюди приїжджали на лікування діти з усієї України. Атаки зазнали й інші міста України».
Микола Шапаренко: «🤬🤬🤬».
Руслан Маліновський: «Оркостанські п***раси».
Сергій Сидорчук: «Росіяни знову масовано атакували Україну: Київ, Дніпро, Кривий Ріг, Слов’янськ, Краматорськ, Покровськ. Багато загиблих і поранених. У Києві дитяча лікарня „Охматдит“. Під завалами лікарні лежать діти. Росія — терористична держава.

Що російська пропаганда вигадає цього разу, коли ціллю стала дитяча лікарня? Сподіваємося на справедливе покарання для всіх причетних до злочинів, що виходять за межі людяності», — написав Сидорчук на своїй сторінці в мережі Instagram.