«Дніпро-1» позичив у Буткевича 200 мільйонів гривень? Фрідман розказав всю правду

Футбол України 8 Липня, 17:33 234
«Дніпро-1» позичив у Буткевича 200 мільйонів гривень? Фрідман розказав всю правду | 19-27
Комерційний директор Дніпра-1 В'ячеслав Фрідман прокоментував інформацію про те, чи отримував він сотні мільйонів гривень від власника Полісся Геннадія Буткевича.

Почесний президент Дніпра-1 Юрій Береза не заперечив інформацію інсайдера Ігоря Бурбаса щодо отримання у позику дніпровським клубом 200 мільйонів гривень від власника житомирського Полісся Геннадія Буткевича.

Водночас комерційний директор Дніпра-1 В'ячеслав Фрідман в ексклюзивному інтерв'ю sport-express.ua розповів, коли вперше почув про наявність такого випадку.

«Уперше я почув цю інформацію в програмі Віктора Вацка кілька місяців тому, але якби Вітя одразу мене набрав, то я поклав би край цим дивним чуткам».

Фрідман переконує, що інформація не є правдивою, а Дніпро-1 отримував гроші від інших структур.

«Відповім вам – це неправда. Дніпро-1 існував за гроші наших дружніх структур, які завжди займалися фінансуванням. З Буткевичем я часто спілкуюся, але ніколи не просив у нього грошей для існування Дніпра-1.
Маючи давні дружні стосунки з Буткевичем, я шкодую тільки про одне – що він не з'явився в нашому футболі років 20 тому».
  • У підсумковій турнірній таблиці УПЛ Дніпро-1 з 52 очками фінішував на четвертому місці.
  • Полісся, набравши на два бали менше, прийшло до завершення чемпіонату на п'ятій сходинці.
  • Обидві українські команди гратимуть у кваліфікаційному раунді до Ліги конференцій проти Академії Пушкаша і Олімпії Любляна відповідно.

Читайте також