Ротань – про гру на Олімпіаді: «Треба бути мужиками»

Збірна України 9 Липня, 08:07 217
Ротань – про гру на Олімпіаді: «Треба бути мужиками» | 19-27
Наставник збірної U23 відповів на запитання журналіста напередодні від’їзду до Франції.

Перед добовим маршрутом до місця базування на турнірі, Руслан Петрович поспілкувався з пресою.

“Ми передбачали, що не всі футболісти з національної команди, на яких ми могли розраховувати, зможуть зіграти на Олімпіаді. Тому турнір у Франції нам був потрібен для перегляду інших кандидатів. Як бачите, зробили все правильно. Цим складом ми їдемо до Франції.

На міжнародному турнірі ми переслідували кілька цілей. Хлопців потрібно було познайомити з нашими принципами гри, награти склад. Команда провела п’ять матчів. У них ми отримали корисну інформацію, яку розбирали на теорії. Те, що не поступалися в матчах, дасть упевненість у силах. Футболісти відчули смак до перемог, що також важливо напередодні офіційного турніру».

«Якість гри, вважаю, була в нас дуже добра. На це, в першу чергу, ми й звертали увагу. З грою прийшов результат, що не може не тішити. З перемогами хлопці більше вірять у себе. Будемо робити все від нас залежне, щоб гідно представити Україну.

У цих матчах, скажу так, народилися маленькі лідери, які мають ставати повноцінними вожаками. Бо на такому турнірі, як Олімпійські ігри, треба бути, в першу чергу, мужиками, які розуміють, що вони роблять на футбольному полі, що б'ються за країну, б'ються за свою честь, і показують себе на міжнародній арені.

Готуватимемося до першого товариського матчу з Єгиптом 14 липня. А репетицію перед Олімпійськими іграми проведемо 18 липня в матчі з Парагваєм. Найближчий тиждень ми присвятимо збалансуванню готовності гравців».

«Вибираючи тренувальну базу, ми виходили з того, чи зможемо знайти спаринг-партнерів. В Австрії, де ми спочатку планували провести збір, суперників на товариській матч знайти було доволі непросто. А у Франції у цей час перебуватимуть усі олімпійські збірні, проти двох з яких ми зіграємо напередодні Ігор”, – розповів тренер.