Світовий футбол 10 Липня, 09:14 240
Аргентина стала першим фіналістом Копа Амеріка-2024, обігравши Канаду – Мессі знову перевершив Роналду | 19-27
Аргентина впевнено перемогла Канаду та вийшла до фіналу Копа Амеріка-2024, а Лео Мессі вперше забив на турнірі.

Копа Амеріка-2024, півфінал

Аргентина – Канада – 2:0

• Голи: Хуліан Альварес, 22, Мессі, 51

Суперники вже зустрічались на турнірі – Аргентина на груповому етапі перемогла канадців з рахунком 2:0. Північноамериканці непогано розпочали, але на 22-й хвилині Хуліан Альварес впевнено реалізував вихід віч-на-віч з воротарем, яку організував Де Пауль.

Мессі мав два моменти, але двічі пробив повз ближню стійку. Ді Марія намагався в дотик перекинути воротаря, але також не влучив. А на 51-й хвилині Ліонелю все ж вдалось забити – він встиг підставити ногу під удар Енцо, чим дезорієнтував голкіпера. Таким чином, Мессі знову перевершив Роналду – Кріштіану так і не забив на Євро-2024.

Спроби канадців відігратись вийшли досить кволими, тож Аргентина стала першим фіналістом Копа Амеріка-2024, де чекатиме на переможця пари Уругвай – Колумбія.