Збірна України 10 Липня, 16:01 570
Збірна України U-19 перемогла у спарингу перед початком Євро-2024 – форвард «Динамо» оформив дубль за 3 хвилини | 19-27
Юнацька збірна України завершила збори перед початком чемпіонату Європи-2024.

Контрольний матч.

Україна U-19 – Олімпія Польща – 2:1

Голи: Пономаренко, 80, 83 – ?, 60, (пен.)

Збірна України U-19 зустрілась у спарингу з представником третього дивізіону Польщі – Олімпією. Підопічні Дмитра Михайленка пропустили першими – Олімпія повела в рахунку завдяки голу з пенальті на 60-й хвилині.

Проте, долю поєдинку визначив нападник Динамо Матвій Пономаренко. Він зрівняв рахунок на 80-й хвилині, а на 83-й він вирвав перемогу для України, забивши потужним ударом зі штрафного. Цікаво, що форвард виборов право пробити, вигравши в «камінь ножиці папір» у партнера.

До слова, вже завтра, 11 червня, збірна України U-19 вилетить до Північної Ірландії, де відбудеться Євро-2024. Підопічні Дмитра Михайленка розпочнуть турнір матчем проти Північної Ірландії (15 липня). Наступним суперником стане Норвегія (18 липня), а завершиться груповий етап поєдинком проти Італії (21 липня).