Шевченко прокоментував невдачу збірної України на Євро-2024

Збірна України 10 Липня, 22:52 232
Шевченко прокоментував невдачу збірної України на Євро-2024 | 19-27
Президент УАФ Андрій Шевченко прокоментував рішення продовжити співпрацю з Сергієм Ребровим після невдалого виступу «синьо-жовтих» на Євро-2024.
«Це був дуже важливий виконком, адже зовсім скоро ми плануємо розпочати національні чемпіонати серед професіональних чоловічих команд. Було затверджено відповідні регламенти, які будуть діяти протягом наступного сезону. Зайве говорити про важливість футбольних змагань під час війни саме на території України – вони не лише свідчать про наш незламний дух, а й демонструють усьому світу наше прагнення до нормального життя.
Також під час засідання Виконкому УАФ було розглянуто підсумки виступу збірної України на Євро-2024. Було зазначено, що наша головна команда, попри надважку ситуацію в країні, усе ж потрапила на чемпіонат Європи. На самому чемпіонаті збірна не виправдала сподівань і не вийшла з групи. Основною причиною став провальний перший матч, в якому ми поступилися збірній Румунії. На жаль, у наступних матчах виправити ситуацію не вдалося, хоча команда Сергія Реброва і змогла набрати чотири очки – це найбільший результат за весь час виступів збірної України у фінальних турнірах Євро.

Відзначу, що УАФ створила всі умови для якісної підготовки національної команди до Євро-2024. Але слід згадати, що Сергій Ребров очолив збірну вже після початку відбірного циклу. І це ми також брали до уваги, оцінюючи роботу тренерського штабу. У цілому Виконком УАФ підтримав напрямок розвитку національної збірної й висловив повну довіру та підтримку тренерському штабу Сергія Реброва.

Зараз завдання національної команди – підготуватися до виступів у Лізі націй, матчі якої розпочнуться вже у вересні, та кваліфікації до чемпіонату світу-2026. До старту національної команди в Лізі націй, після закінчення Олімпійських ігор, ми проаналізуємо її виступи, а також виступи двох юнацьких і олімпійської збірної цього літа на засіданні комітету національних збірних», – цитує Шевченка офіційний сайт УАФ.