«Динамо» – «Брондбю»: Експрес-аналіз матчу

Динамо Київ 14 Липня, 17:39 1873
«Динамо» – «Брондбю»: Експрес-аналіз матчу | 19-27
Київському «Динамо» вдалося чотири рази вразити ворота данського «Брондбю» в рамках підготовчого поєдинку. За киян забивали Попов, Царенко, Андрієвський та Піхальонок.

14 липня Динамо на передсезонних зборах зустрілося з данським Брондбю, який виграв 11 титулів чемпіона своєї країни.

Перший тайм київська команда виграла, завдяки голу у виконанні Дениса Попова на 14 хвилині зустрічі.

У другій половині зустрічі, починаючи з 71 хвилини, біло-сині ще три рази забили у ворота данського гранду. Зробили це своїми влучними ударами Антон Царенко, Олександр Андрієвський та Олександр Піхальонок.

У підсумку динамівці здобули впевнену перемогу з рахунком 4:0.

Блогер та журналіст Михайло Смоловий провів аналіз цього поєдинку:

Стисло після першого тайму (1:0):
  • поки не схоже, що Динамо має твердий намір зливати Буяльського, а схоже навпаки є розуміння, що без нього команда сама і до туалету сходити не зможе; він грав вчора в старті, грає і сьогодні, хоча мав вийти лише на 60ʼ хвилині на заміну
  • Буяльський виконав подачу зі стандарту (який сам і заробив) на Попова (1:0); майже копія вчорашнього голу Карамана у ворота самих киян
  • знову декілька хороших командних спроб тиску, тож тенденція триває
  • було багато розмов асистентів Ротаня, однак Динамо стикається з тим, що третій матч поспіль на фланзі в атаці грає або Царенко, або…Шепелєв, яких назвати вінгерами складно; якби кияни втратили ще й Волошина, то й що б вони тоді робили взагалі? (як Ребров змінювали би схему, але чи доцільно це саме зараз?)
  • 35 хвилина черговий провал центру захисту киян, Попов втратив опонента, той ловив мʼяч в повітрі на відстані 3-4 метрів від воріт, не зловив…
  • Волошин схоже встановив особистий рекорд офсайдів за тайм у футболці Динамо, Ванат - не дотягнув до власних досягнень
Стисло після другого тайму (4:0):
  • грати щодня важко, це відчувалося усі 15 хвилин, хз, чи є якийсь терапевтичний ефект від таких тортур, зараз просто сидіти в Києві біля телевізора важко, а тут люди ще й бігають
  • Вівчаренко привіз жовту Біловару, сам Костя після втрати якось не надто поспішав додому…
  • захист знову ледь не привіз, тож поки усе стабільно, щонайменше раз тайм кияни безбожно лажають
  • Піхальонок - крута опція, загалом без зірок з неба, але та єдина передача на Ярмоленка наочна демонстрація того, що будь-якої миті Олександр може розрізати суперників
  • Царенко знову проявив себе якнайкраще в зонах завершення; з позиції лівого вінгера прибіг в центр, відкрився, і завдав класного удару; дуже тішить, що розвиває цю якість гри в обмеженому просторі та часі, так можна і до заміни Буяльському дорости (2:0)
  • тиск на чужій половині призвів до перехоплення мʼяча Андрієвським (3:0), в першому таймі Бражко так само високо декілька разів займав позицію, тож схоже над пресингом Динамо дійсно працює
  • Ярмоленко майже стоячи робить голи, допоміг Піхальонку відзначитися ударом з 3-4 метрів (4:0); страшно уявити, що він в УПЛ робитиме, коли трішки форму набере