Футбол України 17 Липня, 21:28 223
«Карпати» влаштували перестрілку з «Нивою», ЛНЗ дотис «Олександрію», «Полісся» врятувалось з «Епіцентром»: спаринги клубів УПЛ | 19-27
Українські клуби продовжують підготовку до нового сезону через товариські матчі.

Літні збори, товариські матчі клубів УПЛ

Карпати – Нива Тернопіль – 3:3

• Голи: Невеш, 3 (п.), Полегенько, 15 (п.), Тлумак, 53 – Галадей, 5, Козак, 16, Різник, 25 (п.)
  • Вилучення: Голкіпер, 76 (Нива Т, червона картка)

• Голи: Войтіховський, 4, 51, Глоба, 34, Станкович, 41, Кузьмин, 54, Волков, 72

Карпати у черговому спарингу влаштували перестрілку з тернопільською Нивою. «Леви» вийшли вперед вже на 3-й хвилині – Невеш реалізував пенальті за порушення на Костенкові. Гості майже одразу зрівняли: після подачі з кутового і сейву Кожухара Галадей опинився першим на добиванні. Гойдалки продовжились і ще до середини першого тайму Карпати заробили право на другий одинадцятиметровий (Кузика після виходу сам на сам скосив голкіпер). Полегенько з позначки переграв свого візаві.

Полісся розписало бойову нічию з Епіцентром. Гості вийшли вперед у середині першого тайму, а незадовго до перерви подвоїли свою перевагу. Житомирцям, однак, вдалось врятувати зустріч, забивши два голи під кінець зустрічі.

ЛНЗ взяло гору над Олександрією, здобувши на зборах третю перемогу поспіль. Підопічні Андреса Карраско забили під завісу першого тайму, а по перерві встановили комфортну перевагу. «Містянам» вдалось забити гол престижу вже у доданий час зусиллями португальського легіонера Мігеля Кампоса.

У ще одному матчі Агробізнес розтрощив івано-франківську Реверу 1908. Новачок Другої ліги, який у новому сезоні дебютує у професіоналах, пропустив шість сухих м'ячів і не спромігся бодай на гол престижу.