Експрес-аналіз матчу «Динамо» - «Уніон» Берлін

Динамо Київ 18 Липня, 20:10 1755
Експрес-аналіз матчу «Динамо» - «Уніон» Берлін | 19-27 Фото: ФК Динамо Київ
Блогер Михайло Смоловий проаналізував товариський матч киян із «Уніон» Берлін (2:3).

Стисло після першого тайму (1:1):

⁃ в принципі прогноз справдився, частина гравців, що не грала вчора вийшла зі старту; експериментів немає, бо до Малиша в якості ПЦЗ вже звикли всі

⁃ Піхальонок від початку сідає в низьку позицію для прийому, звідти виконав (з центральної лінії) відмінний пас на Ваната, розрізавши увесь захист, Владислав не влучив в кут; Олександр вже не вперше демонструє якість передачі на зборах, тож це дійсно підсилення перед початком сезону, проблем «заграти» бути не має, бо вже демонструє звичні речі

⁃ Малиш привіз пенальті, Бущан відбив рагульний удар, але сталося добивання, попри намагання Попова встигнути винести (0:1)

⁃ в перші хвилин 20 Динамо періодично діставалося штрафного, тому не все так жахливо, як може здатися

⁃ недарма цей топ давав, (https://t.me/smolovyi/8690) Піхальонок подав на дальню, де Караваєв отримав позицію для удару, не забив, не забив і Попов, але Ванат доїв (1:1)

⁃ загалом кияни виглядали більш стриманими в контексті пресингу, певно і з Партизаном ним зловживати планів немає

⁃ Бражко якийсь втомлений, після 30 хвилини було одразу декілька поганих передач та прийомів мʼяча; сумнівів в його кваліфікації немає, тож тонус, мабуть

⁃ під кінець тайму Піхальонок та Буяльский помінялися флангами, але до цього ми встигли звикнути на нинішніх зборах

⁃ вʼялувато, якщо чесно, мало динаміки; з одного боку можна зрозуміти через тєми з матчами щодня, з іншого, то останні хвилин 10 грали пішки, а це лише перший тайм…

Стисло після другого тайму (2:3):

⁃ зміни в перерві не масові, вийшов Ярмоленко замість Заї

⁃ темп на початку тайму ветеранський

⁃ ох, вдруге за матч Піхальонок передачею з центральної лінії виводить на удар партнера (Караваєва)

⁃ мдя, Малиш нормальний ЦЗ, коли треба грати з волоцюгами в пас, в захисті один-в-один йому складно; просто полетів пас від ЦЗ за спину, і все (1:2); заради справедливості на його місці таке вже пускав Дячук в одному з попередніх матчів, таке б, мабуть, і Попов пустив би

⁃ дуже дуже млява гра, наче перший матч на зборах; після голу замінили Бую та Піхальонка на динамічніших Шапу та Лонвейка, але одразу ефекту це не дало

⁃ десь із 75ʼ хвилини наче трішки ожили та зарухалися, без моментів

⁃ Ярмоленко йде в напад, Себальйос в центр захисту, Шепелєв на правий фланг, а Діалло на лівий фланг, ще три заміни

⁃ опа, Лонвейк підібрав відскок та викотив Самбі, Діалло забиває другий день поспіль (2:2)

⁃ дивний матч загалом, Себальйос довго шукав рішення, покрутився, вирішив обігравати суперника і привіз (2:3), хз, що сказати