Динамо Київ 18 Липня, 20:30 441
Фатальний ляп новачка і черговий гол Діалло у відеоогляді матчу «Динамо» – «Уніон Берлін» – 2:3 | 19-27 Фото: ФК Динамо Київ
Підопічні Олександра Шовковського провели п'ятий заключний матч на навчально-тренувальних зборах у Австрії.

Уніон Берлін повів у рахунку на 14-й хвилині – Голлербах не зумів переграти Бущана ударом з пенальті, але першим встиг на добивання. Динамо відігралось до перерви – Ванат класно зреагував на сейв воротаря після розіграшу кутового.

У другій половині команди так само обмінялись голами. Бедіа протиснув Малиша після довгої передачі та пробив Бущана з меж штрафного. Діалло, який вийшов на заміну, вирівняв становище – інший легіонер, Лонвейк, створив гол, перехопивши м'яч та віддавши асист. Але підвів Динамо Себальйос, який на останніх секундах невдало спробував обіграти суперника – м'яч опинився у Сібачо, який і забив вирішальний гол.