Світовий футбол 20 Липня, 10:17 310
Чотири українці на полі не втримали дебютну перемогу після шедевра – перший матч гравця «Динамо» і втікача з «Шахтаря» | 19-27
«Лехія» не змогла переграти «Шльонск» у рамках 1-го туру Екстракляси.

Польща, Екстракляса, 1-й тур

Шльонск – Лехія – 1:1

Голи: Герсіо, 90+2 – Нойгебауер, 12

Слідом за чемпіоном Польщі Ягеллонією свій перший матч нового сезону провів й віцечемпіон Шльонск. У Вроцлаві команда зіграла проти ще одного чемпіона — Лехії з Гданська. Лехія виграла другий за силою польський дивізіон минулого сезону і тепер має амбіції закріпитися в Екстраклясі.

Уже на 12-й хвилині Нойгебауер вразив ворота суперника ударом від центрального кола, вивівши Лехію вперед. Шльонск зрівняв рахунок у компенсований час завдяки голу Герсіо на 90+2-й хвилині. Зустріч завершилася нічийним результатом 1:1.

За Лехію зіграли українці Богдан Сарнавський і Іван Желізко, які вийшли на поле в стартовому складі. Також у грі взяв участь екс-легіонер Кривбаса Ріфет Капіч, який також розпочав матч у старті. Екс-форвард Шахтаря Богдан В'юнник і півзахисник, що належить Динамо, Сергій Булеца дебютували за Лехію, вийшовши на заміну в другому таймі. Це був їх перший офіційний матч за новий клуб. Додамо, що В'юнник має дозвіл тимчасово грати за Лехію, поки триває суд з Шахтарем щодо самовільного припинення співпраці з донецьким клубом.