Динамо Київ 21 Липня, 13:01 310
Вартість Герреро, яким цікавиться «Динамо», за період Копа Америка зросла на 50% | 19-27
Керівництво луганців потирає руки.

Орієнтовна трансферна вартість нападник “Зорі” Едуардо Герреро за період Копа Америки підвищилася на 50%. Про це йдеться на аналітичному порталі Transfermarkt.

6 червня вона складала 1,2 млн євро, а після нещодавнього оновлення вже дорівнює 1,8 млн євро.

На цьому турнірі збірна Панами провела чотири матчі і була вибита з боротьби у чвертьфіналі Колумбією (0:5). Герреро взяв участь у кожному з цих поєдинків (щоправда, жодного разу не потрапив до стартового складу своєї команди) і забив один м’яч.

Нагадаємо, згідно з неофіційною інформацією, на початку червня «Динамо» запропонувало «Зорі» за Герреро 1,5 млн євро і двох своїх футболістів — Володимира Шепелєва та Олександра Андрієвського, проте президент луганського клубу Євген Геллер зажадав за трансфер панамця 4 млн євро.