Збірна України отримала суперника у півфіналі Євро U-19

Збірна України 23 Липня, 07:58 713
Збірна України отримала суперника у півфіналі Євро U-19 | 19-27
На молодіжному чемпіонаті Європи відбулись поєдинки завершального туру в групі В.

Чемпіонат Європи U-19, 3-й тур

Група В

Іспанія U-19 – Франція U-19 – 2:2

• Голи: Родрігес, 65, Сімо, 75 – Буабре, 13, Атангана Едоа, 90

Туреччина U-19 – Данія U-19 – 3:3

• Голи: Барс, 27, Їлдірім, 53, Сарікая, 70 – Швартау, 18, Гогорза, 64, Сіммельхак, 76

Суперник збірної України визначався у протистоянні між Іспанією на Францією. Після 2-х турів «трикольорові» з 6 очками лідирували у квартеті, а «Фурія Роха» поступалась двома пунктами і йшла другою. Іспанці активно розпочали гру і вже на перших хвилинах загрожували воротам суперника: Давід Мелья пробив впритул з правою стійкою. Згодом йому знову бракувало влучності під час пострілу над поперечиною. Натомість Франція забила чи не в першій своїй атаці – Буабре отримав м'яч поблизу штрафного, змістився ближче до лінії і потужно закрутив у дев'ятку. Кумбеді наприкінці таймі міг подвоювати перевагу своєї команди, але його удар в останній момент заблокував суперник.

По перерві Іспанія повністю перевернула гру. Спочатку Родрігес в середині тайму відновив статус-кво, а за десять хвилин Сімо скористався навісом з кутового і вивів піренейців вперед. Однак на останній хвилині основного часу французи зуміли зрівняти рахунок і вирвались на першу сходинку турнірної таблиці.

У паралельному матчі Туреччина розписала бойову нічию з Данією. Турки володіли невеликою перевагою, але пропустили першими – Швартау ефектно поцілив у ліву дев'ятку. Однак ще до перерви рахунок був рівним: хавбек ПСВ Барс потужним ударом з далекої відстані відправив м'яч у лівий кут воріт. Після відпочинку команди забивали по черзі (одразу три м'ячі влетіли у дев'ятку). Зрештою, все завершилось миром.

Як наслідок, Франція з 7 очками посіла першу сходинку і буде суперником збірної України в 1/2 фіналу юнацького Євро. Іспанія з 6-ма пунктами фінішувала другою і другому півфіналі зіграє з Італією. Туреччина набрала 2 бали і боротиметься за 5-6 місця і вихід на Євро U-20, а Данія з 1 очком безславно завершила виступи на турнірі.