«Зоря» у спарингу обіграла арабський «Аль-Раєд» - відзначився динамівець Беніто

Футбол України 23 Липня, 08:34 150
«Зоря» у спарингу обіграла арабський «Аль-Раєд» - відзначився динамівець Беніто | 19-27
Луганська «Зоря» провела спаринг на зборах у Словенії, в якому зустрілася з футбольним клубом «Аль-Раед» із Саудівської Аравії.

22 липня. Словенія

Зоря (Луганськ, Україна) – Аль-Раед (Бурайда, Саудівська Аравія) – 3:2 (2:1)

• Голи: Дришлюк 21, Беніто 23, Антюх 61 - 14, 47.

Зоря: Сапутін, Мариновський, Ескінья, Жуніньо (Вантух, 48), Кирюханцев (Тронтель, 48), Дришлюк (Джордан, 48), Хахльов (Башич, 48), Волошин (Яцик, 48), Слесар (Ндур, 36), Беніто (Горбач, 48), Бугай (Герреро, 48).

Команди зіграли два тайми по 35 хвилин, а сам матч вийшов досить результативним.

Аравійці відкрили рахунок уже на 14-й хвилині, проте ще до перерви «Зоря» забила двічі та вийшла вперед (відзначився і динамівець Беніто).

У другому таймі команди обмінялися голами - 3:2, перемога «Зорі».

Свій останній спаринг у Словенії луганці зіграють 23 липня ще проти одного представника елітного дивізіону чемпіона Саудівської Аравії – ФК Аль-Таавун.