Динамо Київ 24 Липня, 00:09 1412
«Ця команда занадто залежна від мотивації та бажання» - експрес-аналіз матчу «Динамо» - «Партизан»  | 19-27
Київське «Динамо» у поєдинку 2-го туру кваліфікації Ліги чемпіонів розтрощило сербський «Партизан» (6:2).

На 20-й хвилині серби заробили право на пенальті – Караваєв зачепив ногу Калюлю у власному штрафному. Салданья з позначки легко переграв Бущана. Наприкінці тайму Шапаренко відновив статус-кво, потужно пробивши під поперечину з лінії штрафного. Не минуло і 2-х хвилин, як кияни вийшли вперед: Бражко ударом з відскоком від газону влучив у ліву стійку, від якої м’яч влетів у сітку. А вже у доданий час Караваєв зробив перевагу киян максимально комфортною.

По перерві Кабаєв прорвався центром і потужно пробив у лівий кут воріт. В середині тайму Салданья оформив дубль, зреагувавши на простріл з лівого флангу. Наприкінці зустрічі Попов був першим на добиванні після удару зі штрафного, а у компенсований час Піхальонок забив свій дебютний гол за Динамо.

****

Більш детально гру по таймах розібрав футбольний блогер та аналітик Михайло Смоловий:

• ех, Костя нарешті віддав точно, але Буяльський не влучив, як слід
  • кондовий пенальті, але пенальті, Караваєв не зміг зіграти просто, затягнув епізод, де потім і помилився (0:1); після голу Партизан знову почав грати у свій підарський футбол, Бражку не вистачає впевненості в пасовій грі…
  • Кабаєв - Лев перших 25 хвилин
  • і не скажеш, що все прям настільки погано, щоб горіти 0:1, але вже, як є, за помилку покарали, однак Динамо потрібно додавати в інтенсивності, економлять чорти сили
  • а от і додали, Костя виконав простий точний пас, Кабайка покотив Шапаренку, той ідеально виконав (1:1), Динамо повертається у гру
  • ааааа, сосулєчкі, Бражко ловить мʼяч на ногу, ідеальна траекторія з відскоком від газону (2:1); відзначаємо Ваната, що увімкнувся і змусив захисника квапитися
  • Партизан дійсно щось типу міксу Кривбасу з Поліссям, просто треба більше інтенсивності, щойно її дають - Партизан дає в усі отвори; Караваєв спокутував пенальті (3:1)

Стисло після другого тайму (6:2):

• Караваєв по здоровʼю Тимчика на 90 хвилин не може замінити, тому Малиш, бо Ярмоленко потрібен зараз цій команді; а от від Буї по такій грі немає жодної користі, додатковий глибинний плеймейкер використовувати сильні якості Ваната та Кабайки доцільніший; Динамо перебудовується під більш динамічний футбол у вичікуванні
  • ще момент, чи моменти, гра вже нагадує УПЛ, аби не розслаблялися та концентрації не втрачали, бо Партизан грає наче колгосп, як і очікувалося
  • всьо, буде випуск ТаТоТаке у футболці Кабаєва (4:1)
  • розслабилися, і отримали у відповідь, такий же дикий мʼяч, як і пенальті, питання до фулбеків, вінгерів, ЦЗ та Бущана, до всіх (4:2)
  • Караваєв і Малиш продовжили участь Ярмоленка в матчі на 68ʼ хвилин, подяка обом; Волошин - те що треба для Піхальонка, додатковий ресивер
  • в Кості не лише навіси та передачі, а й удари не туди летять, хороша 5-хвилинка в киян загалом
  • Піхальонок вже виконує дуже хороші передачі, а він в команді менше місяця; якість є якість, Динамо пощастило з цим трансфером, нижче певного стабільно високого рівня Олександр вже не впаде, він з тих, хто може грати стоячи, як Ярмоленко
  • о, знову збудилися, і от знову гол, треба віагрою годувати перед матчем усіх; респект Волошину, з Попова пляшка (5:2)
  • несіть новий Партизан, бо цей зламався, навіщо взагалі такі команди до єврокубків допускати, Динамо починає грати дублем
  • розйоб, Піхальонок вже просто обісцяв побитого суперника, але, мабуть, не здивуюся, якщо ця команда згорить 0:2 в Києві Інгульцю Васі «Бісіклєти», бо вона занадто залежна від мотивації та бажання (6:2)