Динамо Київ 24 Липня, 13:18 501
«Чому ВАР не втрутився на 2 хвилині»: Бражко шокований хамством «Партизана» проти «Динамо» – суддя ігнорував полювання | 19-27
Півзахисник «Динамо» Володимир Бражко підбив підсумки першого матчу 2-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів проти «Партизана» (6:2).

«Такий матч, з таким суперником – всі все розуміли до гри. Звичайно, потрібна була перемога, і як можна більше забити, щоб був зазор перед матчем у відповідь. Вважаю, що ми зіграли дуже добре, але не потрібно було пропускати два м’ячі – там пенальті, там був сумбур у штрафному майданчику. Але ми могли ще забивати. Тож будемо працювати, щоб у наступному матчі зіграти на нуль.

Чи була грубість у матчі? Звичайно. Це ж футбол, є агресія, спори, емоції. Але це все залишається на полі. Я себе контролював. Пенальті? Мені хотілося б дізнатися, чому не дивилися ВАР, коли вже на 2-й хвилині суперник завдав відвертого удару у берцову кістку. Я був шокований. Втім, потім я забив гол, віддав гольовий пас, ми забили 6 голів. Я був спокійний.

Насправді, буле дуже хороша атмосфера. Дякую вболівальникам, що прийшли підтримати нас. Також відчували заряд від кожного вболівальника, хто не зміг прийти на стадіон та вболівав перед екраном телевізора. Звичайно, концентрація була на грі, але вболівальники змушували нас бігти уперед, і це дуже відчувалося.

Чи це найбільш знакова для мене гра на клубному рівні? Напевно, так. Проти цього суперника хотілося забити якомога більше й здобути перемогу для кожного українця», – сказав Бражко у коментарі для клубної прес-служби.

Нагадаємо, матч-відповідь команди проведуть 31 липня.