Збірна України 24 Липня, 21:39 381
Олімпіада-2024: Аргентина зазнала драматичної поразки від Марокко через 2 години після завершення матчу | 19-27
У середу, 24 липня, стартував футбольний турнір на олімпійських Іграх у Парижі.

Олімпійські ігри-2024, 1-й тур

Група В

• Аргентина – Марокко – 1:2

Голи: Сімеоне Дж., 68 – Рахімі, 45+2, 51 (п.)

Група С

• Узбекистан – Іспанія – 1:2

Голи: Шомуродов, 45+3 (п.) – Пубіль, 29, Гомес, 62

Нереалізований пенальті: Гомес, 59

У групі В, в якій також виступає збірна України, Марокко несподівано здолало Аргентину. Африканці були активнішими у першому таймі, але ніяк не могли розпакувати ворота суперника. Незадовго до перерви форвард Вільяреала Ільяс Акомач мав шанс зі штрафного, але пробив прямо у руки голкіперу. Однак вже у доданий час Рахімі зумів «забити у роздягальню», відгукнувшись на передачу Хакімі.

По перерві Хуліо Сезар у підкаті завалив суперника у власному штрафному і Рахімі з пенальті оформив дубль. Аргентинці не зупинились і зуміли відквитати один м'яч – суперудар у дев'ятку вдався Джуліано Сімеоне. Зрівняти «альбіселесте» змогли на 16-й компенсованій до матчу хвилині, після шаленої атаки з двома поперечинами.

Гру призупинили, аби переглянути VAR на предмет офсайду у Крістіана Медіни (гол в результаті скасували). Однак вболівальники влаштували безлад на трибунах, почали вибігати на поле, кидати пляшки та звукові шашки. Після цього фанатів попросили залишити межі стадіону. Гру відновили о 20:00, команди зіграли ще 3 хвилини, після чого рефері зафіксував поразку Аргентини. Як наслідок, Марокко набрало 3 очки і очолило турнірну таблицю групи В.

У групі С Іспанія у непростій боротьбі дотисла Узбекистан. Піренейці першими вийшли вперед: захисник Альмерії Марк Пубіль після розіграшу стандарту влучно пробив у правий кут. Узбеки, однак, зуміли піти на перерву за рівного рахунку: Хамралієв впав у штрафному, арбітр спочатку наказав продовжувати гру, але все ж пішов дивитись VAR. Як наслідок, рефері призначив пенальті, який чітко реалізував форвард Роми Ельдор Шомуродов.

На початку другої половини зустрічі право на свій одинадцятиметровий заробили й іспанці – Файзуллаєв збив суперника у підкаті. До м'яча підійшов Серхіо Гомес, але не зумів переграти Нематова (кіпер у падінні відбив удар хавбека Реала Сосьєдада). Не минуло і трьох хвилин, як головний антигерой перетворився на героя, потужно пробивши по центру і вивівши Іспанію вперед. В середині тайму Шоморудов мав зрівнювати, закручуючи у дальній кут, але бракувало лічених сантиметрів. Зрештою, все завершилось мінімальною перемогою Іспанії і першим місцем у квартеті С.