Динамо Київ 24 Липня, 21:49 6170
Серби погрожують зламати ноги 3 лідерам «Динамо» – дика реакція на погром в ЛЧ, таємна тактика і майстер-клас Шовковського | 19-27
Київське Динамо не залишило живого місця від белградського Партизана (6:2) в першому матчі другого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів.

Попри розгромний рахунок, «біло-сині» здобули саме вольову перемогу. На 22-й хвилині Караваєв привіз пенальті у ворота Бущана і, схоже, паненка від бразильця Сальданьї по справжньому розлютила динамівців, які ще до перерви відвантажили 3 голи – реабілітувався за привоз і Олександр Караваєв.

У другому таймі кияни знову забили тричі (зіграли заміни Шовковського) – два асисти від Назарія Волошина і дебютний м'яч Олександра Піхальонка.