​Маскерано назвав цирком матч Аргентини з Марокко на Олімпійських іграх

Футбол України 24 Липня, 22:08 254
​Маскерано назвав цирком матч Аргентини з Марокко на Олімпійських іграх | 19-27
Головний тренер збірної Аргентини Хав'єр Маскерано відреагував на поразку команди від Марокко у матчі групового турніру Олімпіади-2024.
«Це найбільший цирк, який я бачив у своєму житті», - заявив Маскерано.

Зустріч проходила на стадіоні «Жеффруа-Гішар» у Сент-Етьєні та догравалася без глядачів після двогодинної паузи. Суддя перервав матч на 16-й хвилині доданого часу за рахунку 2:2 через заворушення вболівальників команди Марокко, які вибігли на поле. Під час паузи судді провели перевірку гола Крістіана Медини, який зрівняв рахунок, та скасували взяття воріт через офсайд. У підсумку зустріч завершилася з рахунком 2:1 на користь Марокко.

Тепер збірна Марокко з 3 балами йде на першому місці в таблиці групи В. У Аргентини (0) останній рядок. Команди грають в одному квартеті з Україною та Іраком.