Світовий футбол 24 Липня, 22:19 219
​Аргентина - Марокко на ОІ-2024 - найтриваліший матч в історії світового футболу | 19-27
Скандальний матч 1-го туру групового етапу футбольного турніру на Олімпійських іграх 2024 року збірної Аргентини з Марокко (1:2) увійшов до історії світового футболу як найтриваліша гра.

Стартовий свисток пролунав о 16:00. З урахуванням догравання зустріч завершилася о 20:0. Таким чином гра тривала 4:07.

Нагадаємо, після голу півзахисника збірної Аргентини Крістіана Медіни на 90+16-й хвилині зустрічі, завдяки якому рахунок у матчі став рівним, під час святкування у футболістів південноамериканської команди полетіли петарди. Окрім того, на поле вибігли вболівальники марокканської збірної. Гра була припинена через заворушення. Після поновлення матчу через дві години було проведено перевірку забитого гола за допомогою відеоповторів, і м'яч було скасовано.

На 45+2-й хвилині рахунок відкрив нападник збірної Марокко Суф'ян Рахімі. На 51-й хвилині Рахімі оформив дубль, реалізувавши пенальті. На 68-й хвилині забив нападник збірної Аргентини Джуліано Сімеоне. Йому асистував захисник Хуліо Солер.