​Футболіста збірної Аргентини пограбували під час тренування на Олімпіаді

Світовий футбол 25 Липня, 00:55 257
​Футболіста збірної Аргентини пограбували під час тренування на Олімпіаді | 19-27
Головний тренер олімпійської збірної Аргентини Хав'єр Маскерано заявив, що організація Олімпіади у Парижі не відповідає рівню змагань такого масштабу.

Він також повідомив, що півзахисника команди Тьяго Альмаду пограбували під час тренування.

«Вчора нас пограбували. У Альмаду під час тренування вкрали речі, у нього зник годинник, обручки. У нас скрізь просять посвідчення, а потім трапляється щось подібне. Уболівальники сім разів проривалися на поле, а потім закидали нас петардами. Нам сказали, що рахунок 2:2 остаточний. Ні ми, ні Марокко не хотіли продовжувати грати», – цитує Marca Маскерано.

За словами тренера, подібне не має відбуватися на Олімпійських іграх.

«Це олімпійські ігри, а не районні змагання. Так не має бути», - додав він.

Раніше Маскерано назвав цирком матч Аргентини з Марокко у груповому турнірі Ігор, який догравався після двогодинної паузи. Гра була перервана на 16-й хвилині доданого часу за рахунку 2:2 через заворушення вболівальників команди Марокко, які вибігли на поле. Під час паузи судді провели перевірку гола Крістіана Медини, який зрівняв рахунок, та скасували взяття воріт через офсайд. У підсумку зустріч завершилася з рахунком 2:1 на користь Марокко.