Збірна України 25 Липня, 08:39 648
Турнірна таблиця збірної України на Олімпіаді-2024 після матчу з Іраком: яке місце займає команда Ротаня | 19-27
24 липня, на Олімпійських ігор-2024 у Франції на футбольному турнірі в групі В відбулися матчі першого туру, в яких були зафіксовані несподівані результати: Аргентина поступилася Марокко, а Україна — Іраку.

Спершу у групі В зустрічалися два інші суперники українців: Аргентина по ходу зустрічі поступалася Марокко з рахунком 0:2, а потім забила два голи (2:2). Останній гол був аж... на 16-й компенсованій хвилині до другого тайму зустрічі, але його скасували після перегляду VAR. Потім була перерва у півтори години через безлад на трибунах стадіону і команди дограли три хвилини. Марокко здобуло перемогу над Аргентиною — 2:1.

Збірна України під керівництвом Руслана Ротаня активніше провела перший тайм матчу, створили кілька моментів біля воріт суперника, але от реалізація бажала кращого. У другій половині зустрічі гол Рубчинського вивів вперед українців, але не довго тримався переможний рахунок. Ірак завдяки пенальті зрівняв рахунок, а згодом Джассім забив переможний гол — 2:1 на користь Іраку.

У турнірній таблиці після першого туру Україна розташувалася на останньому місці, пропустивши вище Аргентину за додатковим показником: в підопічних Руслана Ротаня три попередження, в аргентинців — два.