Футбол України 27 Липня, 07:53 213
«Шахтар» програв «Динамо», «Ворскла» розійшлася миром із «Полтавою», ЛНЗ переграв «Колос» - контрольні матчі клубів УПЛ | 19-27
У п'ятницю, 26 липня, чотири клуби УПЛ провели товариські матчі.

Колос (Ковалівка) – ЛНЗ (Черкаси) – 1:2

• Голи: Демченко, 25 – Ассінор, 24, Ейнел, 43

Колос завершив серію контрольних матчів на літніх зборах і тепер готується до старту в новому сезоні УПЛ проти Оболоні (4 серпня у Києві).

Ворскла (Полтава) – СК Полтава – 1:1

• Голи: Нестеренко, 41 – Одарюк, 48

Шахтар – Динамо Загреб – 0:1

• Гол: Баковіч, 67

На поєдинок проти Динамо Загреб Маріно Пушіч випустив експериментальний склад. Так, у центрі захисту зіграли два новачки – Франьїч (номінальний опорник) та Грам, ворота захищав Твардовський. Знайшлось місце і для двох Педрінью – Педро Енріке (лівий захисник) та Педро Віктора (атакувального півзахисника).

З капітанською пов'язкою «гірників» на поле вивів 20-річний Антон Глущенко. Перший тайм завершився без голів. У другій половині Шахтар мав дві класних нагоди, аби відзначитись, але Егіналдо та Вінісіус Тобіас поцілили у стійки. А от Баковіч був точним біля чужих воріт, забивши єдиний м'яч у зустрічі на 67-й хвилині.

Додамо, що завтра команди проведуть між собою ще один матч, вже іншими складами – початок так само о 20:00 за київським часом.