Світовий футбол 27 Липня, 12:53 196
Колишній нападник «Динамо» Шкурін відзначився голом у першому турі чемпіонату Польщі | 19-27
Білоруський нападник «Сталі» Ілля Шкурін відзначився голом у першому турі чемпіонату Польщі.

Шкурін вразив ворота головою після подачі з лівого флангу наприкінці першого тайму. Однак «Сталь» у результаті не втримала перемогу, дозволивши супернику уникнути поразки. «Відзев» відігрався на 73-й хвилині завдяки влучному удару Якуба Луковського.

Гості догравали у меншості через вилучення Хуана Ібіци на 81-й хвилині. У цей час поле залишив і Шкурін, якого замінив Равве Ассаяг.

Нагадаємо, 24-річний екс-градець «Динамо» став із 16 голами другим бомбардиром попереднього чемпіонату Польщі.