Як забивав Ярмоленко, Ванат та Караваєв - дивись відеоогляд матчу-відповіді

Динамо Київ 31 Липня, 23:19 326
Як забивав Ярмоленко, Ванат та Караваєв - дивись відеоогляд матчу-відповіді  | 19-27
«Динамо» розгромило «Партизан» (3:0) в рамках 2-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів УЄФА 2024/25.

Ліга чемпіонів 2024/25. Другий раунд кваліфікації

Матч-відповідь. Белград, 31 липня

Партизан (Сербія) – Динамо Київ (Україна) – 0:3

• Гол: Ярмоленко, 16, Ванат, 68 (пен.), Караваєв, 90+3

Динамо після номінально домашніх 6:2 могло не дуже перейматися про фінальний результат протистояння, але не забуваймо про принциповість. Кияни вибрали на гру третій комплект форми – жовто-синій. Вже з цього друзі окупантів мали б зрозуміти, що сьогодні легко теж не буде.

Вже на 17-й хвилині Динамо вийшло вперед. Ванат віддавав не найкращу передачу Ярмоленку, але захисники Партизана зробили все, щоб Андрій міг забити. В середині другого тайму перевагу киян подвоїв Ванат, реалізувавши пенальті. Крапку вже у компенсований час поставив Караваєв – 3:0.