Збірна України 11 Вересня, 10:31 370
«Ребров потоне в критиці»: після Чехії вимагають відставки, аура Хацкевича, ноги та лиса голова Мудрика – все, що є | 19-27
Експерти і відомі вболівальники обговорюють матч 2-го туру Ліги націй Чехія – Україна (3:2). Приємного мало.

«Ну шо його казать, коли воно канєшно?». Фраза з народу максимально точно описує те, що відбувається зі збірною України як мінімум останні чотири місяці. А посідати четверті місця у своїх групах вже стало сумним трендом команди Реброва.

Зараз не лише вболівальники, а й відомі журналісти поставили питання ребром – далі так тривати не може.

*******

Тон задає Михайло Смоловий із ТаТоТаке. Щоправда, без радикальних вимог. Але й не без гострого слівця.

Стисло після першого тайму (2:1):

⁃ Шапаренко займає праву половину поля, подивимося наскільки дисципліновано діятиме далі, бо перевантажувати ліву половину поля в контексті Мудрика недоцільно

⁃ чехи не видумують нічого, декілька пасів і пуляють вперед довгі, тож не схоже, що наша збірна гратиме другим номером, доведеться атакувати

⁃ за стартові 8 хвилин Матвієнко вже тричі їбашить винос чи в дотик гасить навмання у ситуації, де в УПЛ зберігав би мʼяч та володіння, це вже схоже нові установки після Румунії

⁃ Трубін рятує, але там офсайд би зафіксували все одно, тому не рахується; у відповідь Ванат обкрадає Крейчі, але не виконує; а от Зая в паралельному матчі Ю-21 виконує удар з півкола (нарешті щось корисне від Брагару, допоміг відібрати мʼяч в гольовій атаці)

⁃ Ярмоленко щось аж дві хуйні поспіль учудив впродовж 13 хвилини, довелося партнерам під два удари кидатися, але кинулися і заблокували; проте поки в стадії початку атак із спусканнями на власну половину у напівфланг в Андрія не виходить бути корисним; щось і Зінченко чудити починає

⁃ вже десь з 10 хвилини, Шапаренко йде на рідний лівий фланг, а Зінченко частіше грає справа

⁃ минає 5 хвилин (вже 18) Ярмоленко знову йде вниз допомогти Забарному, і знову втрата, в білдапі проти чехів не вивозить станом на 20 хвилину

⁃ привозить Шапа, необачно приймає та наче вибиває, відлітає від нього, як від потенційного тестя, ще й офсайду не свистять (1:0)

⁃ 26 хвилина, вже 4 чи 5 втрата від Ярмоленка при спробі допомогти підняти мʼяч на чужу половину, це вже не смішно; Зінченко та Шапа міняються половинами полі назад; в паралельному матчі бенефіс Брагару отримує розкішний пас від Ярмолюка, і забиває, розібравшись в стресовій ситуації, там 0:2

⁃ поки все, що є в України - ноги та лиса голова Мудрика, більше ніхуя, настільки ніхуя, що навіть образливо за гейт Мудрика, бо якщо він не втече, не обіграє і щось не подасть, то ніхто не втече, не обіграє, і не подасть

⁃ а нє, вибачте, помилився, от Шапаренко ж нормально подав, а Ванат зробив, як я у EA FC Гаверцом, регулярно граючи за Арсенал (1:1)

⁃ про домінацію якоїсь з команд не йдеться, обидві збірні настільки мертві, що можуть використовувати лише очевидні проколи одна одної, які навіть стаються без примусу, а лише тому, що футболісти ніякі…

⁃ Степаненко поки встигає балансувати цю команду, певно і в Шахтарі почне грати частіше, якщо це не разова акція довжиною в тайм

⁃ ох, наче змова якась, вже й Мудрик хуйню вчудив на рівному місці не переконавшись поворотом шиї, що поруч суперник, біда…

⁃ немає стерильного катання, бо чехи агресивніші за Албанію, та й самі не проти від середини тайму мʼяч потримати; ця активність чехів залишає простір, а отже і якусь надію на вдале його використання; але де там, мʼяч літав та стрибав нашим штрафним, доки не ліг на ногу Шульцу вдруге за тайм (1:2); срака.

Стисло після другого тайму (3:2):

⁃ Ванат спровокував Крейчі на картку, Мудрик - Вітіка, обнадійливий початок, два з трьох ЦЗ вже на картці, може проти десяти наші зможуть бодай щось в атаці

⁃ Мудрик, давай ще їм картки заробляй, просто пішоходами на його фоні виглядають інші учасники матчу

⁃ напівмомент із входженням Ярмоленка до штрафного, бодай щось, а на фоні першого тайму, то це прям вау

⁃ десь в районі 60 хвилини гра збірної України припинила викликати огиду, якісь комбінації у фінальній третині почали виникати, Забарний навіть виконував Бекенбауера

⁃ ооох, Ванат ледь не доконав Крейчі, той кричав-лопав, але схоже офсайду у Владислава не було, він просто не влучив в площину воріт після подачі зі штрафного Зінченка

⁃ 66 хвилина, а Степанко досі тримається, хороша гра в захисті з виносом подачі, реально балансує збірну, якщо мова не про швидкі атаки

⁃ от Ярмоленко саджає і третього ЦЗ на картку, вже й Зелений на картці

⁃ очікувані заміни Ярмоленка (Циганков і в Жироні матч дограти не може ніяк) та Шапаренка, що може навіть трішки спізнилися, бо ні один, і інший, не готові на 65ʼ+ хвилин; улюбленець Романо одразу заробляє ЖК

⁃ бліать, маю припинити критику арбітрів з УПЛ, бо ставити такі руки - це жесть, дуже дуже близько до плеча, щоб говорити саме про «гру рукою», навіть ВАА засумнівався, покликав дивитися головного, а той…(3:1)

⁃ тим часом Північна Ірландія (також з пенальті; Сєня Батагов привіз хуйню) відіграє один мʼяч, там 1:2

⁃ Циганков та Судаков згадують про існування в соціальних мережах акаунтів Фабріціо Романо, один виконує хороший навіс, а інший, як ніколи раніше головою замикає дальню (3:2)

⁃ Піхальонок міг взагалі рахунок зрівняти, захист чехів вже не такий свіжий, пʼять замін в України якось вирівняли шанси, наша команда виглядає під кінець матчу цілком конкурентною, шкода, що так запізно

⁃ в молодіжки вже +5 над Англією, а дорослих вже можна відспівувати, бо якщо на такій ранній стадії сезону лише 3-4 футболісти можуть протриматися повний матч, то в жовтні-листопаді після мандрівок ДК та ШД Європою їх кількість не додасться точно

⁃ білісь-баролісь, повертаємося не лише в таблиці коефіцієнтів УЄФА в далекі девʼяності, а в статусі нашої збірної, до Дивізіону С два рази впасти

Журналістка Спорт 24 Ольга Осідач мала лихе передчуття ще до стартового свистка Джона Бітона.

Авторка Футбол 24 Ольга Любушкіна ставить за приклад нашу «молодіжку». От де серце радіє

Далі – жорсткіше. Головний редактор Трибуни Олег Щербаков вимагає відставки.

Вичерпалось терпіння і в Олександра Сажка, автора того ж сайту.

Функціонер Вереса Сергій Коваль – про «допотопний футбол» і сміливість журналіста, який заскочив Реброва незручним запитанням.

Блогер Футбол 24 Сергій Тищенко знає, коли все почалося.

Леон Вургафт, журналіст із Хайфи, констатує перший такий провал в історії збірної України, якщо розглядати Лігу націй, як відбір до великого турніру.

Ігор Ковалевич, президент легендарного Борисфена, обурюється: мовляв наш тренерський штаб починає вивчати суперника лише в перерві матчу.

Не витримав навіть Саїд Ісмагілов, один із мусульманських духовних лідерів України.

В екс-гравця збірної України Євгена Левченка – дуже багато запитань. Але він продовжує вірити.

Експерт, агент та менеджер В'ячеслав Заховайло доповідає з місця події. Виявляється, українській збірній таки вдалося здивувати чехів... зі знаком «мінус».

Андрій Твердохліб із Чемпіона критикує команду крізь призму одного з коментаторів поєдинку.

У напарника Моралеса – Вадима Скічка – досить обережна оцінка того, що сталося.

Бомбардир Роман Бебех висловив контраверсійну позицію, яка не сподобається більшості.

Архіваріус Артур Валерко відзначає, що Чехія – дуже незручний суперник для «синьо-жовтих». А ще ностальгує за збірною зразка 90-х.

Коментатор Ігор Бойко не розуміє, чого хоче ця команда. До того ж, на думку ведучого телеграм-каналу «Противний голос», вона розівчилася контролювати гру. Важко не погодитись.

Данило Вереітін з Українського футболу виділяє комплекс проблем національної команди + дає оцінку епізоду між тренером та журналістом з точки зору етики.

Завершуємо огляд саркастичним напалмом. Політика і футбол. Жарти і правда. Все змішалось у цьому бентежному світі.