З дебютним голом новачка! «Динамо» у бойовому матчі обіграло «Ворсклу» (ВІДЕО)

Динамо Київ 22 години тому 730
З дебютним голом новачка! «Динамо» у бойовому матчі обіграло «Ворсклу» (ВІДЕО) | 19-27 Фото: ФК Динамо
«Динамо» зіграло у перенесеному матчі 4-го туру української Прем'єр-ліги.

Українська Прем'єр-ліга, 4-й тур

Динамо – Ворскла – 3:1

• Голи: Себальйос, 33, Караваєв, 35, Піхальонок, 90+1 – Ієде, 81

Поєдинок між Динамо та Ворсклою не зіграли вчасно через участь киян у єврокубках. На поєдинок проти полтавців Шовковський вирішив поекспериментувати з основним складом – на офіційному рівні у старті дебютували Максим Брагару, Браян Себальйос і Едуардо Геррер.

Ворскла у першому таймі створила декілька не найперспективніших моментів, які ні до чого не призвели. Динамо контролювало гру і своїх шансів не проґавило. На 33-й хвилині рахунок відкрив дебютант «біло-синіх» Себальйос, головою перевівши у ворота удар Шапаренка.

За декілька миттєвостей гол у свій актив записав Караваєв, добивши м'яч після відскоку.

Одразу ж по перерві Шапаренко перспективно віддав пас на Рубчинського, але той не зумів переграти голкіпера. Далі на команди чекала неприємна ситуація: Себальйос та Нудкве зіштовхнулись головами в центрі поля. Здавалося, що динамівець навіть втратив свідомість. Колумбієць покинув поле, а його замінив Михавко.

Під завісу зустрічі Ієде відквитав один м'яч, головою замкнувши подачу Нестеренка. Та останнє слово було за Динамо. Вже у компенсований час Піхальонок ударом здалеку зробив рахунок 3:1.

Перемога дозволила киянам очолити турнірну таблицю УПЛ з 15-ма балами в активі. На другому місці розташувалося Полісся (13 очок), а Олександрія на третьому (13). Шахтар посідає 7 місце.