Відеоогляд перенесеного матчу 4-го туру «Динамо» Київ – «Ворскла»

Динамо Київ 21 годину тому 131
Відеоогляд перенесеного матчу 4-го туру «Динамо» Київ – «Ворскла» | 19-27 Фото: ФК Динамо
У середу, 18 вересня, відбувся перенесений матч 4-го туру УПЛ. В ньому київське «Динамо» приймало вдома полтавську «Ворсклу».
  • У перенесеному матчі 4-го туру УПЛ, київське Динамо обіграло полтавську Ворсклу з рахунком 3:1.
  • Голи за Динамо забили Себальйос на 33-й хвилині, Караваєв на 35-й хвилині, та Піхальонок у додатковий час другого тайму; за Ворсклу відзначився Ієде на 81-й хвилині.
  • Матч було перенесено через участь Динамо у кваліфікаційних матчах Ліги чемпіонів, де команда поступилася Зальцбургу.
  • Під час гри Динамо втратило двох гравців через травми: Бражко на 57-й хвилині та Себальйос на 65-й хвилині.