Футбол України 2 години тому 203
«Агробізнес» летить в УПЛ, ЮКСА очолила свою групу, «Металіст 1925» втратив перемогу на останніх хвилинах: Перша ліга | 19-27
Відбулися 4 матчі в рамках 8-го туру Першої ліги 2024/25.

• Голи: Лєгостаєв, 90+5 – Юрченко, 36

Поділля піднялося у верхню половину групи завдяки мінімальній перемозі над Нивою. Вадим Шаврін на 71-й хвилині замкнув височенну подачу партнера. Нива з трьома поразками поспіль на передостанній сходинці.

У цій групі тотально домінує Агробізнес, який після 6 турів набрав максимальні 18 очок. У гості приїхав найближчий переслідувач – Епіцентр, який мав аж на 7 пунктів менше (з матчем у запасі). Команда Олександра Чижевсього збільшила гандикап до 10-ти. Все вирішив подвійний удар Касімова і Гаврушка за 5 хвилин першого тайму. По перерві екс-хавбек СК Дніпро-1 Танчик один м'яч красиво відквитав, але не більше – поразка Епіцентра 1:2.

У групі Б лідером стала ЮКСА. «Хрестоносці» влаштували камбек проти Металурга, програючи до 86-ї хвилини. Вдала гра Дебелка і Махнєва на другому поверсі перевернула все на користь гостей.

Металіст 1925 був близький до третьої перемоги поспіль. Юрченко «прошив» кіпера Кудрівки ударом з меж карного майданчика. Підопічні ван Леувена розгубили 2 пункти під час стандарту в компенсований час. На нього прибіг навіть воротар, але рятівником Кудрівки виявився нападник Артем Лєгостаєв – 1:1.