Світовий футбол 2 години тому 211
«Жирона» без Циганкова програла «Валенсії» – жахіття Ліги чемпіонів переслідують каталонців | 19-27
Відбувся черговий матч 6-го туру Ла Ліги, в якому «Валенсія» приймала «Жирону».

Ла Ліга. 6-й тур

Валенсія – Жирона – 2:0

• Голи: Хуанпе (аг.), 56, Дані Гомес, 59

Команди провели блідий перший тайм, майже не створюючи небезпечні моменти. Жодна з них не змогла завдати бодай одного удару у площину.

Жирона загалом володіла перевагою, але втратила пильність на старті другого тайму й пропустила двічі. Валенсія забили два майже ідентичні голи. Допоміг оборонець каталонців Хуанпе, від якого м'яч двічі зрикошетив за лінію воріт після дальніх пострілів гравців «кажанів».

Підопічні Мічела ніяк не змогли відреагувати на пропущені м'ячі, тому підсумковий результат не змінився. Жирона після болючої поразки в ЛЧ від ПСЖ програла і в Ла Лізі. Віктор Циганков весь матч провів на лаві запасних. «Червоно-білі» посідають 13 місце у турнірній таблиці, а Валенсія, за яку свого часу виступав Роман Яремчук, святкує першу перемогу, йдучи у зоні вильоту.