Динамо Київ 3 години тому 193
Екс-гравець «Динамо» дублем приніс перемогу, вивівши свою команду в лідери закордонної першості | 19-27
Хавбек «Єлімая» Нікіта Корзун, який свого часу пограв за київське «Динамо», продемонстрував свої бомбардирські навички в матчі 21-го туру чемпіонату Казахстану.

Чемпіонат Казахстану 2024, 21-й тур

Шахтар Караганда – Єлімай – 1:2

• Голи: Козлов, 90+4 – Корзун, 15, 29

Єлімай на виїзді обіграв Шахтар Караганда, а Корзун став головним героєм зустрічі, забивши обидва голи своєї команди. Спочатку Нікіта вдало зіграв на добиванні, відкривши рахунок у зустрічі.

До перерви Корзун оформив дубль. Хавбек розігнав атаку пасом на лівий фланг та отримав точну передачу вже у штрафному. Нікіта класно пробив у дотик в ближній кут – 0:2. Шахтар Караганда все ж відквитав один м'яч, але зробив це аж на 90+4 хвилині.

Ця перемога дозволила Єлімаю набрати 37 очок та очолити турнірну таблицю казахської першості – Кайрат з 35 пунктами (та матчем у запасі) наразі другий.