Футбол України 2 години тому 53
«Металіст 1925» зазнав третьої поразки в сезоні, екс-хавбек «Динамо» оформив шедевр: Перша ліга | 19-27
У п'ятницю, 27 вересня, 9-й тур другого за силою дивізіону відкривали два матчі групи Б.

Перша ліга, 9-й тур, група Б

ФСК Маріуполь – Кремінь – 2:

• Голи: Зубков, 27 (п.), Богданов, 67 – Молько, 59

Металіст 1925 – Полтава – 0:1

• Гол: Марусич, 45+2

У першому матчі ФСК Маріуполь здолав Кремінь. Підопічним Олега Краснопьорова нарешті вдалось подолати чотириматчеву безвиграшну серію і взяти три очки. Зубков в середині тайму з пенальті вивів азовців вперед (після подачі з кутового м'яч влучив у руку Паламарчуку і арбітр вказав на позначку).

По перерві Молько відновив статус-кво: після навісу з правого флангу захисник головою вибив сферу прямо на ногу хавбеку Кременя і той парашутом перекинув сферу через голкіпера. Однак апофеозом матчу став штрафний у виконанні Богданова – екс-гравець Динамо метрів з 30-ти майстерно перекинув стінку і приніс перемогу своїй команді. ФСК Маріуполь набрав 11 очок і піднявся на третю сходинку турнірної таблиці, Кремінь з 4-ма пунктами передостанній.

У ще одному матчі Металіст 1925 приймав Полтаву. Підопічні Патріка ван Леувена зазнали третьої поразки в сезоні (у 1-му турі харків'яни програли ФСК Маріуполь та вилетіли з Кубка України від Вереса), пропустивши єдиний гол під завісу першого тайму. Плахтир прострілив з правого флангу і Марусич, попри поштовх у спину, запхав м'яч у сітку.

Перемога дозволила Полтаві закріпитись на вершині турнірної таблиці групи Б (20), натомість Металіст 1925 з 10-ма балами залишився третім.