«Манчестер Сіті» загубив очки з «Ньюкаслом», зробивши подарунок «Ліверпулю»

Світовий футбол 2 години тому 76
«Манчестер Сіті» загубив очки з «Ньюкаслом», зробивши подарунок «Ліверпулю» | 19-27
У шостому турі англійської Прем'єр-ліги «Манчестер Сіті» на виїзді зустрічався з «Ньюкаслом».

АПЛ. Шостий тур

Ньюкасл – Манчестер Сіті – 1:1

• Голи: Гордон, 57 (п) – Гвардіол, 35

Рахунок у цій зустрічі відкрили на 35-й хвилині. Гріліш з лівого флангу відпасував у штарфний майданчик Ньюкасла на Гвардіола, а Йошко покотив у дальній кут – 1:0.

Через кілька хвилин Гюндоган мав нагоду подвоїти перевагу «містян», наманаючись перекинути Поупа, але поцілив просто в руки воротарю суперників. А вже компенсований до першого тайму загрозу біля воріт Ман Сіті створив Жоелінтон, однак Едерсон виручив.

По перерві «сороки» заробили право на пенальті – Едерсон у своїх володіннях збив Ентоні Гордона. Капітан Ньюкасла сам же й успішно реалізував 11-метровий удар, відновивши паритет в цьому протистоянні.

Згодом Холанд вистрибнув віч-на-віч з Поупом, але переможцем з цієї дуелі вийшов голкіпер гсоподарів. У наступній атаці воротам Нюкасла загрожував Фоден, але Поуп знову врятував

У підсумку «сороки» втримали нічию і піднялися на п'яту сходинку в турнірній таблиці АПЛ (11 очок). Підопічні Пепа Гварідоли лідирують (14 пунктів). Однак Ліверпуль, який іде другим, має лише на 2 пункти менше і один матч у запасі.