Футбол України 3 години тому 56
«Рух» несподівано втратив очки у грі з «Колосом» – львів'яни не можуть забити у трьох матчах поспіль | 19-27
Рух та Колос розписали мирову в поєдинку 8-го туру УПЛ, який відбувся 29 вересня 2024 року.

Рух останні дві зустрічі в чемпіонаті завершив з рахунком 0:0. І якщо нічию з Динамо можна записати в актив, то поєдинок без голів проти Ворскли, яка догравала у меншості точно не є досягненням. Колос же в минулому турі обіграв Зорю (1:0), вперше здобувши перемогу в поточному сезоні.

«Жовто-чорні» виглядали переконливіше на початку гри, але Колос мав божевільний момент на 13-й хвилині. Демченко спробував пробити метрів з 35-ти – поперечина врятувала Рух! У львів'ян же були напівмоменти, а перший тайм завершився без голів.

Кволо виглядала гра і після перерви. Рух більше володів м'ячем, але до небезпеки справа не доходила. Квасниця був зовсім непомітний і його замінив Клайвер. Бразилець мав шанс, пробивши здалеку, – Пахолюк забрав м'яч до рук. Федор з лінії штрафного випробував удачу – вище воріт. Краснопір спробував пробити з «точки Роббена», але м'яч після удару з лівої пролетів повз ворота.

В підсумку, гра так і завершилась без голів. Рух набрав 12 очок та залишився шостим, а Колос з 7 пунктами трошки відірвався від зони перехідних матчів.