З голом з центра поля! «Динамо» впевнено обіграло дебютанта УПЛ

Динамо Київ 3 години тому 533
З голом з центра поля! «Динамо» впевнено обіграло дебютанта УПЛ  | 19-27
У неділю, 29 вересня, Динамо провело матч 8-го туру УПЛ із Лівим берегом на виїзді.

З самого початку зустрічі «біло-сині» контролювали хід подій на полі. Вже на 8-й хвилині підопічні Шовковського забили швидкий м’яч. Після подачі з кутового, Караваєв прострілив вздовж лінії воротарської, чим скористався Михавко, переправивши м’яч у сітку воріт —1:0! Це дебютний гол таланта за Динамо.

На 19-й хвилині команда Шовковського могла подвоювати перевагу, коли Ярмоленко замикав передачу від Вівчаренка п’ятою, але гол не був зарахований через офсайд.

У середині першого тайму Лівий берег знайшов свій момент, перевіривши на міцність Бущана. Захисники Динамо помилилися і дали можливість супернику завдати удар по воротах, але Георгій зміг його відбити.

«Лелеки» мали велике бажання відігратися. Господарі поля, скориставшись вільною зоною у захисті суперника, пробили, і Бражко коліном виніс м’яч подалі від володінь Динамо. Більше голів у першій половині зустрічі уболівальники не побачили. 1:0 – команди пішли на перерву за мінімальної переваги «біло-синіх».

Досить агресивно розпочали другий тайм динамівці. Свою можливість забити дебютний м'яч мав Герреро, який потужно пробив – Механів опинився на місці. Через декілька хвилин небезпеку створив Буяльський, на цей раз Лівий берег врятувала поперечина.

Підопічні Первака не захотіли миритися з ситуацією на полі і відповіли своїм моментом. Тепер вже голкіпер Динамо врятував свою команду, коли після навісу від Когута Козак завершував передачу.

На 62-й хвилині Механів подарував гол динамівцям. Голкіпер «лелек» зробив неточну передачу, яку підхопив Бражко і пробив майже з центра поля – 2:0!

Пізніше стався провал в обороні «біло-синіх». Лівий берег організував атаку, Галас завдавав удар і знову Бущан зробив суперсейв. А на 80-й хвилині господарі поля залишилися в меншості після вилучення Самара.

Наприкінці поєдинку Рубчинський, зігравши на добиванні, також забив свій дебютний м'яч за киян, поставивши яскраву крапку у зустрічі. У підсумку, підопічні Шовковського здобувають впевнену перемогу над Лівим берегом 3:0.