Збірна України 3 години тому 221
ЧС-2024 з футзалу. Україна - Венесуела 9:4. Підопічні Косенка у півфіналі вперше за 28 років | 19-27
Підопічні Олександра Косенка крок за крок дійшли вже до числа топ-8 збірних світу на ЧС-2024 з футзалу.

У чвертьфіналі змагань в Узбекистані українці зустрічалися з Венесуелою.

В 1/8 фіналу наші хлопці досить впевнено і солідно переграли Нідерланди - 3:1. Навіть коли рахунок став 1:1, то все одно відчувалася впевненість у грі українців. А ось Венесуела шокувала всіх перемогою над Іспанією - 2:1. Для цієї збірної вихід до чвертьфіналу - найкращий результат в історії. Нагадаємо, що Україна в 1996 році на ЧС посіла четверте місце і для нас це поки що найкраще досягнення.

Збірні востаннє зустрічалися у 2009 році, на Гран-прі в Бразилії. Матч відбувся в рамках групового етапу і завершився бойовою нічиєю 2-2.

Гра розпочалася дуже вдало для збірної України. Після передачі Корсуна розстріляв ворота Абакшин - 1:0. Проте, вже дуже швидко суперники зрівняли рахунок. Франсія в один дотик переправив м'яч у сітку - 1:1. Після пропущеного м'яча українці продовжували домінувати, але ніяк не могли реалізувати свої моменти. На 14-й хвилині підопічні Косенка все ж досягнули свого. Після передачі Чернявського відзначився Шотурма - 2:1. Через дві хвилин Абакшин збільшив перевагу збірної України - 3:1. А ось далі не зрозуміло що сталося з нашими хлопцями. За 22 секунди українці пропустили двічі. Забивали Відаль та Віамонте - 3:3.

Кінцівка першого тайму пройшла все ж вдало для нас. Свій третій гол у матчі забив Абакшин, а Швед на останній хвилині відзначився шикарним ударом у верхній кут - 5:3. Неймовірний перший тайм.

Відразу після перерви Семенченко ударом у кут воріт збільшив перевагу нашої збірної - 6:3. Початок краще не придумаєш. На 27-й хвилині Олександр Сухов підключився до атаки і розстріляв ворота - 7:3. Такого мало хто очікував від голкіпера збірної України. Цим голом наша збірна відправила Венесуелу у нокаут!

На цьому гольова феєрія не завершилася. Моррілльо та Чернявський обмінялися забитими м'ячами - 8:4. На 38-й хвилині після передачі Абакшина у порожні ворота забив Микитюк - 9:4.

У підсумку, матч завершився впевненою перемогою підопічних Косенка. Україна виходить до півфіналу Чемпіонату світу! Браво, хлопці! Це було неймовірно! Історичне досягнення для України! У півфіналі гратимемо проти Бразилії.

ЧС-2024 з футзалу. 1/4 фіналу

• Україна - Венесуела 9:4

Голи: Абакшин (5, 16, 18), Шотурма (14), Швед (20), Семенченко (21), Сухов (27), Чернявський (32), Микитюк (38) – М.Франсія (6), Віамонте (16), Відаль (17), Моррілльо (30)

Україна: Сухов, Корсун, Мельник, Семенченко, Абакшин – Савенко, Швед, Жук, Чернявський, Зварич, Шотурма, Микитюк, Фаренюк

Венесуела: Віллалобос, Занц, Кабаркас, Каррено, Віамонте – Хіменес, Моррілльо, Мільтон Франсія, Саймон Франсія, Відаль, Морено, Торрес, Брічено