Динамо Київ 2 години тому 108
Рубчинський відзначився дебютним голом за «Динамо», Михавко - за основну команду | 19-27 Фото: ФК Динамо Київ
У матчі 8-го туру VBET Української Прем’єр-Ліги «Динамо» розгромило у гостях дебютанта УПЛ, київський клуб «Лівий Берег».

Особливим цей матч став для півзахисника «біло-синіх» Валентина Рубчинського, який приєднався до нашого клубу перед нинішнім сезоном. Провівши повний матч, він відзначився дебютним голом у складі «Динамо», забивши третій м’яч «біло-синіх» на першій компенсованій хвилині. Він добив м’яч у нижній кут воріт з меж штрафного майданчика після рикошету від захисника. Цей гол став останнім у грі – динамівці перемогли з рахунком 3:0.

Нагадаємо, Рубчинський став динамівцем у липні цього року, а дебютував 1 вересня, у домашньому матчі 5-го туру Прем’єр-Ліги проти ЛНЗ.

Також, 19-річний центральний захисник «Динамо» Тарас Михавко забив свій перший м’яч за основну команду «Динамо» у виїзному матчі 8-го туру УПЛ з «Лівим Берегом».

Тарас відкрив рахунок на 8-й хвилині гри, з меж воротарського майданчика переправивши м’яч у сітку після розіграшу кутового та прострілу з правого флангу.

Нагадаємо, Михавко підписав контракт з «Динамо» в 2023 році, перейшовши зі «Львова». За першу команду киян захисник дебютував у грі 18-го туру УПЛ сезону 2023/2024 між харківським «Металістом 1925» та київським «Динамо», яка завершилася перемогою «біло-синіх» з рахунком 4:2.

Загалом матч з «Лівим Берегом» став для Тараса 14-м за «Динамо» в УПЛ. Ще 5 ігор за киян він провів у єврокубках.