Динамо Київ 3 години тому 87
У стані суперника: «Хоффенхайм» втратив перевагу в три м’ячі та програв «Вердеру» | 19-27
Найближчий суперник «Динамо» у Лізі Європи, «Хоффенхайм» одночасно з киянами проводив матч свого національного чемпіонату.

Загалом «Хоффенхайм» на початку сезону переживає не кращі часи. Команда розпочала сезон з перемог у Кубку Німеччини («Вюрцбургер Кіккерс» по пенальті) та Бундеслізі («Гольштайн Кіль»), після чого зазнала трьох поспіль поразок у чемпіонаті (від «Айнтрахта», «Байєра» та «Уніона»). У першому турі Ліги Європи команда Пеллегріно Матараццо на останніх хвилинах врятувалася від поразки у виїзній грі з датським «Мідтьюлланном». Команда піддалася критиці за погану організацію гри в захисті – «Хоффенхайм» пропустив 11 м’ячів у 4-х матчах Бундесліги, являючись однією з найгірших команд ліги за цим показником.

У рамках 5-го туру Бундесліги «Хоффенхайм» приймав на домашній арені у Зінсхаймі «Вердер». Рахунок у грі вже на 5-й хвилині відкрив Маріус Бультер після вертикальної передачі врозріз від Мегріма Беріші, який на початку атаки виграв боротьбу у центрі поля.

За три хвилини Бультер оформив дубль. Господарі поля знову виграли боротьбу в середній лінії, після чого слідувала передача на хід на Бультера на правий фланг. Той увірвався до штрафного майданчика, розхитав захисника, наблизившись до воріт та відправив м’яч у дальній кут.

Приголомшливий початок гри довершив на 12-й хвилині чех Адам Гложек, який, ставши у минулому сезоні чемпіоном Німеччини у складі «Байєра», перейшов влітку за рекордні для «Хоффенхайма» рекордні 18 мільйонів євро. Після прострілу Бультера, який цього разу опинився на лівому фланзі, м’яч відбив кулаками голкіпер, проте сфера влучила у захисника, і відскочила до Гложека, який ударом з лету переправив м’яч у ворота, забивши свій дебютний м’яч за новий клуб.

На 18-й хвилині сталася подія, після якої перебіг гри повністю змінився. Арбітр вилучив з поля французького захисника «Хоффенхайма» Стенлі Нсокі за «фол останньої надії».

Вже за три хвилини «Вердер» відіграв один м’яч. Після розіграшу кутового Хуліан Малатіні у штовханині переправив м’яч у ворота. Гості притиснули суперника і на 26-й хвилині забили вдруге. Після навісу Дукша з правого флангу Єнс Стаге перестрибнув Флоріана Грілліча та головою переправив м’яч у кут воріт.

Лише після цього, на 27-й хвилині, головний тренер «Хоффенхайму» Пеллегріно Матараццо випустив третього захисника, на зміну вилученому Нсокі – молодого Тіма Дрекслера, змінивши нападника Берішу. Втім, це не допомогло – на 39-й хвилині рахунок став рівним 3:3. В результаті стрімкої атаки та прострілу з правого флангу та рикошету від Прасса м’яч потрапив до Стаге, який оформив дубль.

У перерві Матараццо зробив ще дві заміни, прибравши Прасса та Грілліча, які зробили результативні помилки, та від цього гра «Хоффенхайму» не наладилася. Після навісу з кутового та атаки другим темпом Вайзер з лівого флангу навісив до центру штрафного майданчика, де Єнс Станге, перебуваючи абсолютно без опіки, головою відправив м’яч у ворота – 3:4.

Граючи в більшості, гості заспокоїли гру, втім «Хоффенхайм» мав супермомент на 80-й хвилині, коли після помилки голкіпера Малатіні вибив м’яч з порожніх воріт «Вердера», випередивши Гложека. Свої моменти збільшити перевагу мав і «Вердер», проте на останньому рубежі надійно грав капітан «Хоффенхайма» Олівер Бауманн.

«Хоффенхайм» програє четвертий матч поспіль у Бундеслізі та після п’яти турів посідає 16-те місце. Матч з «Динамо» в рамках Ліги Європи відбудеться у найближчий четвер.