Футбол України 2 години тому 84
«Верес» оформив камбек проти «Зорі» й перервав жахливу серію Рівного – дебют сина легенди, сумне свято Бартуловіча | 19-27
​Відбувся черговий матч 5-го туру УПЛ, в якому Верес приймав Зорю.

УПЛ. 5-й тур

Верес – Зоря – 2:1

• Голи: Мрвальєвіч, 18, Луан, 54 – Горбач, 9

Верес у цьому сезоні ще жодного разу не виграв у домашніх стінах – невдала серія тривала 6 матчів поспіль. Тому рівняни намагались потішити вболівальників, які навіть у дощ прийшли підтримати рідну команду. Натомість Зоря бажала зробити подарунок Младену Бартуловічу, який сьогодні святкує свій 38-й день народження.

Луганці першими вийшли вперед – Антюх протягнув по флангу, скинув у центр, де Горбачу залишалось лише влучити. Вінгер Зорі оформив вже 5 результативну передачу, ставши найкращим асистентом УПЛ на цю мить.

Втім дуже швидко Верес вирівняв цифри на табло, а згодом взагалі замахнувся на камбек. Спочатку Мрвальєвіч головою влучив точно у верхній кут воріт, а вже по перерві Луан відзначився ефектним дебютним голом у футболці рівнян, перепросивши за втрачений шанс на останніх секундах у матчі попереднього туру проти Шахтаря (1:1).

Наприкінці матчу у складі Вереса дебютував Даниїл Чечер – син легендарного захисника В'ячеслава Чечера. У підсумку Верес після нічиєї з Шахтарем відсвяткував довгоочікувану домашню перемогу й піднявся на 11 сходинку, Зоря йде сьомою.