Світовий футбол 2 години тому 411
Поклав усю оборону. Довбик забив крутий гол за «Рому», але цього виявилося замало для перемоги над «Монцою» (ВІДЕО) | 19-27
«Рома» у 7-му турі Серії А зіграла на виїзді проти «Монци».

Серія А, 7-й тур

Монца – Рома – 1:1

• Голи: Дані Мота, 70 – Довбик, 61

Поразка від Ельфсбурга з рахунком 0:1 у рамках Ліги Європи повернула недовіру та критику фанатів щодо клубу. Реабілітуватися у матчі з Монцою не зовсім вдалося – «вовки» розписали нічию. Український форвард роми Артем Довбик розпочав зустріч у старті.

У першому таймі підопічні Юріча помітно домінували. Втім, конвертувати свої спроби у голи «вовкам» ніяк не вдавалося. На старті зустрічі м'яч після удару Коне м'яч влучив у стійку – Довбик мав добивати, але у форварда зафіксували положення поза грою. На 20-й хвилині Залевскі, травмувавшись, покинув поле. Його замінив Ель-Шаараві.

Господарі поля активно розпочали другий тайм, та моменти продовжували з'являтися у гостей. Артем Довбик мав шанс забити на 59-й хвилині, та не зміг влучити у площину воріт. Вже за декілька миттєвостей український нападник таки відзначився голом.

Довбик увірвався до штрафної, не поспішаючи переграв захисників і пробив у дальній кут. Це четвертий гол українця за Рому, з яких третій у Серії А.

Після цього неочікувано спрацювала заміна Нести – Дані Мота, який вийшов на поле на 63-й хвилині, вже на 70-й відновив паритет. До завершення зустрічі змінити нічийний рахунок так і не вдалося.

Рома опинилася на 9-му місці Серії А, маючи в активі 10 балів.