Русин голом долучився до розгромної перемоги молодіжки «Сандерленда» – відео

Світовий футбол 3 години тому 132
Русин голом долучився до розгромної перемоги молодіжки «Сандерленда» – відео | 19-27
​Нападник Сандерленда Назарій Русин відкрив лік забитим голам у поточному сезоні.

Англія 2024/25, Чемпіоншип, молодіжний чемпіонат

Сандерленд – Дербі Каунті – 6:0

• Вотсон, 19, 90+3, Конноллі, 26, Келлі, 53, (пен.), Русин, 87, Джеймс, 90+1

Молодіжна команда Сандерленда у поєдинку регулярної першості розбила Дербі Каунті. У першому таймі Вотсон та Конноллі вивели «чорних котів» вперед, а Келлі в другому таймі зробив перевагу розгромною.

Кінцівка матчу подарувала нам ще три голи. Один із них у активі Назарія Русина: українець класно зорієнтувався у чужому штрафному та головою переправив м'яч у ворота після навісу Джеймса від лицьової. Сандерленд на цьому не зупинився, Джеймс та Вотсон встановили остаточний рахунок у зустрічі.

Нагадаємо, що Русин зіграв у 7 поєдинках за основну команду Сандерленда цього сезону, однак поки не зміг відзначитись результативними діями.