Збірна України 2 години тому 241
Євро-2025: Україна почала відбір феєричним камбеком проти Косова – дублі легіонера та динамівця | 19-27
Програвали 0:2 на 12-й хвилині ...

Євро-2025 U-17. Відбір, раунд перший, 1 тур

Косово U-17 – Україна U-17 – 2:4

• Голи: Ахметі, 4, Абдуллаху, 12 – Зудін, 16, 25, Люсін, 24, 62

Уже на старті зустрічі команду Юрія Мороза шокував 16-річний Рін Ахметі – хлопець, який у поточному сезоні Юнацької версії Ліги чемпіонів забив 2 голи та оформив 1 асист за 2 матчі. Когось міг добити гол Лірйона Абдуллаху (результативний півзахисник німецького Штутгартер Кіккерс) на 12 хвилині у ворота голкіпера іспанського Еспаньйола U-18 Єгора Крапівіна, але не наших юнаків. Дмитро Зудін, який виступає за хорватський Хайдук оформив дубль плюс гольовий пас за 9 хвилин, повністю перевернувши хід зустрічі. Відзначимо, що зрівняв рахунок 16-річний хавбек Динамо U-19 Павло Люсін, а при першому голі українців асистував захисник Ярослав Милокост, який представляє Шахтар, але в молодіжній першості U-19 ще не світився.

Після перерви «синьо-жовті» продовжили тиск на ворота суперника. Люсін, який уже встиг зіграти на фінальній частині Євро-2024, також оформив дубль.

Нагадаємо, до наступного етапу кваліфікації Євро-2025 U-17 виходять по 2 найкращі збірні з кожної групи. У квартеті України наступними суперниками будуть Казахстан (12 жовтня, 15:00) та Бельгія (15 жовтня, 16:00), матч яких між собою почнеться сьогодні о 20:00.