Збірна України 2 години тому 622
Збірна України U-21 боляче програла Англії у відборі Євро-2025 – антикамбек на останніх хвилинах, гол дебютанта | 19-27
Відбувся матч 9-го туру кваліфікації молодіжного Євро-2025, в якому збірна України протистояла Англії.

Відбір Євро-2025. 9-й тур

Англія U-21 – Україна U-21 – 2:1

• Гол: Макеті, 88, 90+2 – Михавко, 71

«Синьо-жовті» спробували довести, що перемога над англійцями (3:2) у домашньому матчі була невипадковою й намагалися не дозволити потужному супернику взяти реванш. У складі не обійшлося без дебютантів – вперше у футболці молодіжної збірної України зіграв оборонець Динамо Тарас Михавко.

Українці віддали ініціативу супернику у першому таймі, але по перерві підвищили темп і почали загрожувати воротам Англії. План спрацював ідеально – в одній з атак Волошин заробив кутовий. До м'яча підійшов Очеретько, який шикарною подачею направив м'яч до Михавка. Захисник з м'ячем залетів у ворота, забивши одразу у дебютному матчі.

Втім втримати перевагу не вдалось. На останніх хвилинах господарі зуміли оформити камбек й буквально за 4 хвилини пропустили двічі. Дубль оформив Макеті. Доля першого місця вирішиться у наступному турі – наразі англійці відстають від нашої збірної на два очки.