Вимушена заміна: Гуцуляк отримав моторошну травму під час матчу з Чехією

Збірна України 2 години тому 138
Вимушена заміна: Гуцуляк отримав моторошну травму під час матчу з Чехією  | 19-27
Олексій Гуцуляк отримав жахливу травму під час матчу Ліги націй між Україною та Чехією, зіткнувшись з чеським футболістом на 18-й хвилині.

У понеділок, 14 жовтня, відбувся матч Ліги націй між Україною та Чехією. Ще у першому таймі «синьо-жовтим» довелося зробити вимушену заміну через неприємну ситуацію, пише 24 канал.

На 18-й хвилині чехи створили небезпечний момент у воріт збірної України. У штрафному майданчику Олексій Гуцуляк зіткнувся з футболістом суперника, сильно вдарившись головою.

До українця одразу прибігли лікарі і він покинув поле на ношах.

Момент травми Гуцуляка: дивіться відео

За інформацією ТаТоТаке, вінгера Полісся не повезли до лікарні одразу після інциденту. Біля 20 хвилин його оглядали на Міському стадіоні Вроцлава лікарі збірної України та місцевої швидкої допомоги. Олексій - у свідомості!

Наразі вирішується чи варто везти гравця на поглиблене обстеження.

Відзначимо, що Чехія поки що виграє з рахунком 0:1.